Barion Pixel Segítsünk együtt az újrakezdésben!

Segítsünk együtt az újrakezdésben!

„…reményteljes jövő az, amelyet nektek szánok.” (Jer 29,11)

Az evangélikus átmeneti otthonokban az otthonok lakói lelki, jogi és orvosi támogatásban részesülnek, hogy az ellátottak sorsukat saját kezükbe véve képesek legyenek tanulmányaik folytatására, munkahelyteremtésre, lakásproblémájuk megoldására és a felelős szülői magatartásra – vagyis mindenben támogatást kapnak életük újrakezdéséhez.

Kiemelt szempont, hogy az átmeneti otthonainkban élő gyermekek minél teljesebb gyerekkort élhessenek meg a nálunk töltött idő alatt. Ezért az evangélikus egyház idei karácsonyi gyűjtése két átmeneti otthont helyez a fókuszba: adományával a gödöllői Tessedik Sámuel Családok Átmeneti Otthonában elhelyezett gyermekek jövő évi nyaralását, valamint a nyíregyházi Oltalom Szeretetszolgálat Családok Átmeneti Otthonának játszótér-felújítását támogathatja.

Diakónia kampány kép

Evangélikus Diakónia szolgálati diagramm

Adományozás

A Magyarországi Evangélikus Egyház diakóniai szolgálata reményt és jövőt kínál az evangélikus átmeneti otthonokba került családoknak. Kérjük, támogassa munkánkat Ön is!